W dniu 26.08.2016r. został rozegrany turniej piłki plażowej dziewcząt . Organizatorami turnieju byli Animatorzy Orlika :Robert Warzecha , Grzegorz Papiernik. Celem turnieju była promocja aktywności fizycznej w okresie wakacji , popularyzacja piłki siatkowej plażowej w Gminie Jodłowa.

 

 

Do turnieju zgłosiło się 6 par dziewcząt z  w tym 3 pary złożone z sióstr . Pogoda dopisała, było słonecznie i upalnie , wymarzona pogoda na piłkę siatkową plażową. Turniej został przeprowadzony systemem rosyjskim-do dwóch przegranych meczów. Turniej odbył się w miłej sportowej atmosferze , obfitował w ładne zagranie siatkarskie  z obu stron siatki. Najładniejszym pojedynkiem był finał o pierwsze miejsce pomiędzy niepokonanymi drużynami : N. Nowak/D. Nowak i  A. Gnat/P. Gnat . Rozstrzygnięcie musiało nastąpić dopiero w trzecim secie (tie -breaku) , gdzie minimalnie lepszy okazał się duet sióstr A. Gnat i P. Gnat.

Na zakończeniu i podsumowaniu turnieju, zostały wręczone najlepszym drużynom dyplomy, medale oraz piłki. Nagrody zostały  ufundowane przez Gminę Jodłowa.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Alicja Gnat /Paulina Gnat

2. Dominika Nowak/Natalia Nowak

3. Karolina Kloczkowska/Paulina Wadas

4. Anna Kaczka/Kinga Janiszewska

5. Gabriela Wal/Patrycja Wal

6. Alicja Potocka/Marta Szynal

Galeria zdjęć...