Zanim zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2016/2017, jak co roku cała społeczność szkolna zebrała się na uroczystej Mszy Św. w Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej, którą celebrował ks. dr Zenon Tomasiak. Kazanie i metafora wakacji, jako latawca pozwoliła w obrazowy sposób uświadomić sobie czym jest ten czas wolny od szkoły.

 

 

Po przejściu na salę gimnastyczną w obecności zaproszonych gości: Pana wójta, mgr Roberta Muchy, Pani dyrektor mgr Anny Nowak, ks. dr. Zenona Tomasiaka i Rodziców, Pani dyrektor szkoły mgr Aneta Janaś rozpoczęła uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Byliśmy świadkami przekazania sztandaru Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jodłowej przez uczniów klas trzecich i przejęciu go przez młodszych kolegów. Uczniowie wyróżnieni odebrali nagrody, a rodzice listy gratulacyjne, wręczane przez Pana wójta. Po zakończeniu akademii po raz ostatni wszyscy udali się na spotkanie z wychowawcami i ostatnią lekcję wychowawczą w tym roku szkolnym.

Niespodzianką dla nauczycieli było zaproszenie przez rodziców trzecioklasistów na słodki poczęstunek. Wspaniały tort nie tylko pięknie wyglądał, ale także pysznie smakował. Dziękujemy.

Wszystkim życzymy szczęśliwych wakacji, dobrego wykorzystania czasu wolnego. Obyśmy nie żałowali żadnej chwili, kiedy dyrektorzy zaczną zwijać sznurek wypuszczonego dziś latawca i zaproszą do kolejnego roku szkolnego.

                                                                                                                                     /red.ZS Nr 1 w Jodłowej/

 

Zobacz zdjęcia...