W niedzielę 10 września w Jodłowej Górnej na obiekcie Centrum Kultury i Sportu odbyła się Radosna biesiada-POŻEGNANIE LATA. W programie były przeróżne gry i zabawy dla dzieci i dorosłych między innymi biegi w workach slalom węży, przeciąganie liny i wiele innych konkursów. Dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem cieszyła się zabawa w fanty.

 

 

 

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali drobne nagrody. Gwoździem programu był mecz w ringo o puchar sołtysa. Do tego turnieju przystąpiło 6 drużyn. Po długiej i zaciętej walce puchar zdobyła drużyna w składzie Kinga Janiszewska, Angelika Stawarz, Weronika Siwek, Jan Dudek, Karol Łępa, Adrian Słomski. Biesiada przy pięknej słonecznej pogodzie i dużej liczbie osób trwała do późnych godzin. Wszyscy mogli skorzystać z poczęstunku. Bigos , kiełbasa, zimne napoje, kawa, herbata i pyszne ciasto , wszystko przygotowane przez panie z KGW w Jodłowej Górnej.
Dofinansowanie z Gminy w ramach realizacji zadania publicznego POŻEGNANIE LATA- Radosna biesiada.

Było gwarnie radośnie i wesoło. Mieszkańcy zebrali się tłumnie wraz z całymi rodzinami. Wieczorem na boisku był wspólny śpiew piosenek przy wtórze Kapeli JODŁOWIANIE. Można było też potańczyć przy dyskotekowej muzyce. Biesiada przy pięknej słonecznej pogodzie i dużej liczbie osób trwała do późnych godzin.  

Zobacz zdjęcia...