Światowe premiery, nowinki technologiczne, biznes, wiele nowych kontaktów – tak w skrócie zapowiadają się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMEIRY, które w styczniu 2018 roku odbędą się w sercu Wielkopolski.

 

Już dziś warto pomyśleć o przyszłości i zaplanować udział w Targach POLAGRA-PREMIERY. Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to największe halowe targi w naszym kraju. To również jedna z ważniejszych imprez dla branży rolniczej w Europie. Wyróżnia ją bardzo imponująca ekspozycja oraz niesamowita atmosfera, która nie tylko sprzyja nawiązaniu kontaktów biznesowych, ale i przyciąga dziesiątki tysięcy rolników.

Inauguracja sezonu dla rolników

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku już po raz siódmy i staną się pierwszym spotkaniem, na którym możliwa będzie prezentacja premier na 2018 rok. Klienci będą spragnieni nie tylko nowości produktowych, ale i wiedzy oraz informacji na temat obecnie panujących trendów. 

POLAGRA-PREMIERY to wielowymiarowe partnerstwo

Targi POLAGRA-PREMIERY to bardzo ważne w branży wydarzenie, które od wielu lat integruje środowisko rolnicze. To miejsce prezentacji nowości sprzętowych na nadchodzący sezon z całego świata, ale i spotkań ze znakomitymi osobistościami. Targi to również bardzo ważny element kultury rolniczej, rozwijającej sektor. 

Nowość: program HOSTED BUYER

Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator Targów POLAGRA-PREMIERY, zapewnia wielomiesięczną kampanię promującą wystawców i ich produktów przed targami. Przy promocji Targów podczas przyszłorocznej edycji został uruchomiony program HOSTED BUYER, którego celem jest rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami. W ramach programu HOSTED BUYER Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy. 

POLGRA-PREMIERY ponownie w 13 pawilonach

W 2018 roku Targi POLGRA-PREMIERY ponownie zajmą 13 pawilonów wystawienniczych. Wzorem lat ubiegłych zakres tematyczny obejmie technikę, hodowlę i uprawę. 

/źródło: polagra-premiery.pl/ 

Załączniki:
Pobierz plik (SKMBT_C454e17101707040.pdf)Zasady dofinansowania przyjazdu407 kB