Stowarzyszenie „Nasz Dęborzyn” w miesiącu październiku i listopadzie realizowało warsztaty ozdób choinkowych oraz warsztaty układania bukietów i stroików świątecznych. Ponadto zostały przeprowadzone warsztaty w których uczestniczyli uczniowie i przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Dęborzynie.

 

 

Wspólna wystawa i podsumowanie warsztatów odbyło się 25 listopada 2017 roku. To właśnie tego dnia zorganizowano wystawę z warsztatów i spotkanie integracyjne, na które zaproszono Stowarzyszenia z terenu Gminy Jodłowa a także grono pedagogiczne.

Ponadto w spotkaniu tym brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dęborzynie, które zorganizowały wróżby andrzejkowe dla uczestników spotkania. Całość swoją oprawą muzyczną uświetniła kapela ludowa „JODŁOWIANIE”. Miła atmosfera i tańce zakończyły realizację projektu „Spotkania z tradycją”.

Stowarzyszenie „Nasz Dęborzyn” składa gorące podziękowania Panu Wójtowi Robertowi Mucha za przychylność i pomoc, która przyczynia się do rozwoju Stowarzyszenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby Stowarzyszenie mogło pozyskać środki niezbędne do realizacji tego zadania. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dęborzynie Pani Teresie Moszczyńskiej- Kawalec i całemu gronu pedagogicznemu za współpracę i pomoc w przeprowadzeniu warsztatów i wróżb dla dzieci i dorosłych. Serdecznie dziękuję koleżankom za przygotowanie poczęstunku na przeprowadzone warsztaty i podsumowanie projektu.

/red.Prezes Stowarzyszenia „Nasz Dęborzyn” Zofia Maziarka/

Zobacz zdjęcia...