DSC 0073 

W niedzielę 17 czerwca 2018 roku

przy SP nr 1 w Jodłowej

odbył się piknik

" Baw się razem z nami".

 

 

 

Czerwiec to szczególny miesiąc, wiosna w pełni, niedługo początek wakacji, a w nas nowa energia. Każdemu potrzebne są chwile wytchnienia, wypoczynek, radość i zabawa, wielu zapomina o tym, dlatego już po raz trzeci w SP nr 1 odbył się piknik szkolny. W imprezie uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Jodłowej, przedszkolaki, harcerze, zaproszeni goście, rodzice i młodzież oraz pracownicy szkoły.

DSC 0827

 

 Wszyscy zaproszeni goście mogli obejrzeć bogaty program artystyczny. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 14,45. Pani dyrektor Aneta Janaś powitała wszystkich gości m. in. Pana Wójta Gminy Jodłowa Roberta Muchę, Przewodniczącego Rady Gminy Jodłowa Romana Warzechę oraz dyrektorów ze szkół z terenu Gminy Jodłowa.

 

 

DSC 0962

 

 Na początku zaprezentowały się przedszkolaki w „Tańcu Kwiatów”. Następnie wszyscy wysłuchali piosenek w wykonaniu laureatów gminnego konkursu „Jodłowa śpiewa”. Uczniowie klasy II „Mali Jodłowianie” w pięknych rzeszowskich strojach zatańczyli dla wszystkich tańce ludowe.

 

DSC 0959

 

 

 

Goszczono również rodziców ze szkoły Podstawowej w Dęborzynie, którzy wykonali sceniczną adaptację „Rzepki” Juliana Tuwima oraz za piękny i kabaretowy występ otrzymali gromkie brawa od publiczności.

 

 

 

DSC 0034

 

 

 

Wielką atrakcją tego popołudnia był mistrzowski zespół marżoretkowy „JUPITER” z Pilzna, który wykonał 5 fascynujących układów. Dzieci i rodzice byli pod wielkim wrażeniem talentu i sprytu młodych tancerek

 

 

DSC 0100 

Wielkim zainteresowaniem cieszył się również mecz rodzice- dzieci. Zespół tatusiów wygrał ze swoimi 5:2 po serii karnych strzałów. Był to czas wielkich zmagań sportowych i emocji.

 

 

 

 

 

 

Podczas pikniku nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych: dmuchawce, zjeżdżalnie, przejażdżki policyjnymi motocyklami, jazda wozami strażackimi, malowanie twarzy oraz zabawy z animatorem.

 

Rada Rodziców również przygotowała bogate menu: ciasto, gofry, frytki, napoje, lody, popcorn i kiełbaski z grila.

 

Na terenie pikniku cały czas otwarta była „Loteria Fantowa”, z której dochód przeznaczony został na leczenie uczennicy z tamtejszej szkoły - Gabrysi.

 

Harcerze „Młode Jodełki” z Jodłowej w ramach projektu minigranty „Żyj zdrowo i wyglądaj bombowo” przygotowali dla wszystkich zdrową żywność: kanapki, szaszłyki, sałatki owocowe. Podczas pikniku częstowali wszystkich zgromadzonych.

DSC 0894

   

 

 

 

 Pan Wójt Robert Mucha

również zaangażował się w Piknik Szkolny,

wszystkie dzieci częstował cukierkami.

 

 

 

 

 

 

 

Wieczorem uwieńczeniem całej imprezy był koncert kapeli „Do oporu”. Mogliśmy wszyscy tańczyć i śpiewać znane ludowe piosenki i przyśpiewki. 
Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali razem z nami oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku. Dziękujemy za pomoc i życzliwość skierowaną w naszą stronę. Dziękujemy również wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji festynu.

 

Z całego serca dziękujemy za pomoc i tak wspaniałą inicjatywę, która została podjęta na rzecz leczenia naszej córki. 
Rodzice Gabrysi.

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ

MOŻNA TEŻ ZOBACZYĆ RELACJĘ Z PIKNIKU NA NASZEJ STRONIE FACEBOOKA POD LINKIEM

https://www.facebook.com/GminaJodlowa/posts/799264270284905