DSC 0283

 

 

24 czerwca 2018

na stadionie w Jodłowej

odbył się Piknik Charytatywny dla Gabrysi.

Dochód z tej imprezy

w całości został przeznaczony

dla chorej dziewczynki.

 

 

 

Cały festyn rozpoczął się od treningu pokazowego i rozgrzewki dzieci z Jodłowskiej Akademii Piłkarskiej Diament. Po dobrym przygotowaniu nasi mali piłkarze rozegrali mecz przyjaźni z Wisłoką Błażkowa.

Główną atrakcją całego Pikniku były biegi. Dzieci ,które swoją obecnością i uśmiechami rozweselały kibiców pobiegły w trasy odpowiednie do swojego wieku. Po zmaganiach dzieciaków na trasę 10 i 5 kilometrową wybiegli biegacze z naszej gminy oraz w dużej mierzę osoby z klubów biegaczy z całej południowej Polski. Nie zabrakło również zmagań miłośników nordic walkingu , czyli popularnej odmiany spaceru. Łącznie na trasach zameldowało się ponad 500 osób, którym przyświecał jeden cel- pomoc Gabrysi.

Po biegach przyszedł czas na kolejne rozgrywki piłkarskie, w których zmierzyły się drużyny : rodziców i trenerów Akademii Diament , sponsorów pikniku oraz drużyna księdza Proboszcza naszej Parafii. Wynik był drugorzędny , ponieważ wszyscy dobrze się bawili oraz integrowali się przez wspólny wysiłek.

O godzinie 19 scena na stadionie została opanowana przez zespół Mambo , który zaprosił ludzi do wspólnej zabawy. O 20 godzinie wszyscy razem dopingowali naszą narodową reprezentację w strefie kibica. Po słabym meczu naszych piłkarzy dla poprawy humoru do północy spora liczba ludzi bawiła się przy muzyce dyskotekowej i biesiadnej wykonywanej przez powyższy zespół.

Serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom i darczyńcom z naszej gminy oraz z poza niej. Jesteśmy dumni , że w naszym społeczeństwie istnieje taka jedność.

Wyniki z biegu dostępne na stronie timekeeper pod linkiem.

http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/WYNIKI-2.pdf