Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej  z a p r a s z a  do udziału w Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Prace należy dostarczać do 21 grudnia 2017 roku.

 

 

 

Wykaz w załączeniu

 

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na szkolenie " Promowanie prawidłowej technologii uprawy roślin wysokobiałkowych". Treść zaproszenia w załączeniu

 

Treść ogłoszenia w załączniku

 

Na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2015r. poz.2164 z późn. zm.) Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jodłowej zaprasza do składania ofert na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania.

 

Urząd Gminy Jodłowa oraz Fundacja SOS Życie zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne - Panie w wieku 50 - 69 lat  (bezpłatne badanie raz na 2 lata) oraz na bezpłatne badania cytologiczne - Panie w wieku 25 - 59 lat (bezpłatne badanie raz na 3 lata)

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje, że dnia 17 listopada 2016r. o godz. 10:00 w Domu Kultury w Jodłowej odbędzie się szkolenie dla rolników i mieszkańców wsi na temat:

- Afrykański Pomór Świń oraz zasady bioasekuracji w gospodarstwie;

- zasady korzystania ze wsparcia w ramach instrumentów dostępnych programów operacyjnych na lata 2014-2020

    Serdecznie zapraszamy zainteresowanych

Treść obwieszczenia w załączeniu

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jodłowa zostały wywieszone na okres 21 dni od dnia 24 listopada do dnia 14 grudnia br. wykazy nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem w drodze bezprzetargowej, obejmujące lokale użytkowe znajdujące się w budynku dla ochrony zdrowia i rehabilitacji w Jodłowej:

  1. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 185,16 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku przeznaczony na działalność leczniczą w zakresie lekarskich świadczeń zdrowotnych,
  2. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 42,82 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku przeznaczony na działalność leczniczą w zakresie praktyki pielęgniarskiej,
  3. Lokal użytkowy o powierzchni 15,36 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku przeznaczony na świadczenie usług stomatologicznych.

 

                                                                                                          Wójt Gminy Jodłowa

                                                                                                            Robert Mucha

Rozstrzygnięto konkurs na Napiękniejszy Zielnik. Do konkursu zgłoszono 19 zielników wykonanych przez uczniów szkół podstawowych z terenu gminy.

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 73

Nazwa biura :IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Kierownik GZGK Jodłowa informuje o sprzedaży samochodu ciężarowego marki JELCZ 317W

 

Opublikowano: niedziela, 24, listopad 2013 20:00

Nazwa biura IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Zapraszamy na koncert "Dotknij tradycji"

 

Zapraszamy na koncert "Zasmakuj w tradycji"

Ostrzeżenie metorologiczne nr 107

alt
alt