Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale – Punkt Doradztwa Rolniczego w Jodłowej, zaprasza na spotkanie dla rolników i mieszkańców wsi, które odbędzie się 30.01.2018 r. /wtorek/ godz. 9:00 w Sali w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole  "Zakątek Malucha" w Jodłowej zaprasza na bal karnawałowy. Szczegóły na załączonym plakacie.

 

 

 

Wszystkim rolnikom przypominamy o możliwości odzyskania części pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego używanego do produkcji rolnej.

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale – Punkt Doradztwa Rolniczego w Jodłowej, zaprasza na spotkanie dla rolników i mieszkańców wsi, które odbędzie się 16.01.2018r. /wtorek/ godz. 9:00 w Sali w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.

 

 

 

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry

Świątecznej Pomocy

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Jodłowa zaprasza wszystkich członków, zawodników i sympatyków klubu oraz osoby zainteresowane funkcjonowaniem klubu na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się 12 stycznia 2018 r. (piątek) w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej , o godzinie 18:30 w pierwszym terminie lub o 19:00 w drugim terminie.

Inicjatywa została zrealizowana dzięki nawiązaniu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jodłowej współpracy z PCK w Rzeszowie. Do mieszkańców Gminy Jodłowa trafiło 40 ton jabłek w trzech gatunkach. Jabłka zostały dostarczone z miejscowości Grójec i Warka.

 

 

Zapraszamy na kulig, który zaplanowano w dniu 21 stycznia 2017 r, na godz. 14.00 w sołectwie Jodłowa-Wisowa.

Treść ostrzeżenia w załączniku

Treść ostrzeżenia w załączniku

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 6

Nazwa biura: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Zjawisko/stopień zagrożenia: Silny mróz/1

Obszar: województwo podkarpackie; Ważność: (cz. urz.) od godz. 22:00 dnia 18.01.2016 do godz. 08:00 dnia 20.01.2016

Przebieg: Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -18°C do -15°C. Temperatura maksymalna w dzień od -6°C do -4°C. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 10 km/h do 20 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) 80%

Dyżurny synoptyk Adam Michniewski; Godzina i data wydania godz. 10:17 dnia 18.01.2016

XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończony. Już po raz dziewiąty WOŚP zagrała również w Jodłowej.

 

 

XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

 

 

Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 8

 

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 6 z 20.01.2014 r.

  KALENDARZ ZBIÓRKI ODPADÓW NA 2012 ROK


Na posiedzeniu w dniu 20 grudnia 2011 r. Rada Ministrów określiła stawkę zwrotu podatku akcyzowego na 2012 r. od oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej w wysokości 0,95 zł od 1 litra oleju.

 OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

 
Oferta Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej na  ferie 2011r.


altalt


alt
alt

alt


alt


 

Ogłoszenie o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem

w drodze bezprzetargowej

 

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jodłowa zostały wywieszone na okres 21 dni od dnia 12 stycznia do dnia 01 lutego br. wykazy nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem w drodze bezprzetargowej, obejmujące:

lokal użytkowy o powierzchni 15,36 m2 – gabinet stomatologiczny wraz ze sprzętem, znajdujący się w budynku dla ochrony zdrowia i rehabilitacji w Jodłowej, przeznaczony na świadczenie usług stomatologicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz lokal użytkowy o powierzchni 29 m2, znajdujący się w budynku Zajezdni PKS w Jodłowej przeznaczony na prowadzenie działalności handlowej z uwzględnieniem kolportażu prasy.

Wójt Gminy Jodłowa

mgr Robert Mucha