Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej wraz z zuchami i harcerzami zapraszają wszystkich do włączenia sie w akcję Flaga na każdym domu. Od poniedziałku tj. 23 kwietnia do 2 maja przedszkolaki będą rozdawać mieszkańcom Jodłowej małe flagi natomiast harcerze będą w szkole rozprowadzać flagi do zawieszenia na budynkach w cenie 5 złotych. Akcja ma na celu promowanie patriotyzmu i pamięci dla bohaterów oraz szacunku dla naszej Ojczyzny. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie SP Nr 1 w Jodłowej zapraszają wszystkich mieszkańców na Wieczornicę "W Hołdzie dla Niepodległej" w dniu 2 maja o godz. 15-ej na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej.

 

NZOZ Medica zaprasza na badania  mammograficzne kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały bezpłatnego badania. Badania odbędą się 13 kwietnia 2017 r.(czwartek) przy Szkole Podstawowej nr 1 - stara targowica w godz. 9:00 - 12:30. Do rejestracji telefonicznej należy przygotować nr PESEL i nr telefonu.

Infolinia i zapisy:  42 254 64 10, 517 54 40 04

Uprzejmie informujemy, że zwrot podatku akcyzowego za paliwo dla osób wnioskujących o jego wypłatę w kasie Urzędu Gminy  odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2016r. 

OSTRZEŻENIE Nr 32 - Zjawisko: Przymrozki
Stopień zagrożenia: 1
Biuro : Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych

Obszar: województwo podkarpackie
Ważność: od 2016-04-23 00:00:00 do 2016-04-23 07:00:00
Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury do -1°C, przy gruncie do -3°C.
Prawdopodobieństwo: 90%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2016-04-22 12:00:00
Synoptyk: Anna Woźniak

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej organizuje wycieczkę do Warszawy w dniach 6 – 7 maja 2016 r. (tj. piątek - sobota).

 

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że rozpoczyna się akcja rozdawania za darmo jabłek dla mieszkańców Gminy Jodłowa .


Inicjatywa została zrealizowana dzięki nawiązaniu przez GOPS Jodłowa współpracy z PCK Rzeszów. Jabłka pochodzą od sadowników objętych embargiem rosyjskim, którym nie udało się ich sprzedać. Dzięki oddaniu tych jabłek za darmo, będą mogli liczyć na rekompensaty. Do mieszkańców Gminy Jodłowa trafi 20 ton jabłek . Szacuje się iż na 1 numer domu przypadnie 1 skrzynka jabłek a w przypadku rodzin wielodzietnych legitymujących się Kartą Dużej Rodziny 2 skrzynki jabłek. Odbiór jabłek należy potwierdzić własnoręcznym podpisem na liście PCK .

Dystrybucja Jabłek dla mieszkańców Gminy Jodłowa będzie miała miejsce w wyznaczonych punktach na terenia każdego sołectwa w dniach 22.04.2015r. ( środa) w godz. od 8:00 do 14:00 i 23.04.2015r ( czwartek ) od 14:00 - 19:00 tj. :

  1. Jodłowa Dolna - Magazyny Zakładu Gospodarki Komunalnej przy przystanku dla dzieci Zespołu Szkół NR 1 w Jodłowej (tzw. Stara Targowica )

  2. Jodłowa Górna – Centrum Kultury i Sportu

  3. Dębowa – Centrum Kulturalno – Sportowe

  4. Wisowa – Szkoła Podstawowa Nr 3

  5. Dzowonowa - Centrum Kulturalno – Sportowe

  6. Dęborzyn -Szkoła Podstawowa w Dęborzynie

  7. Zagórze - Szkoła Podstawowa w Dęborzynie

Szczegółowe informacje o wydawaniu jabłek można uzyskać u sołtysów wsi.

Ruszył ranking na "Najpopularniejszego Samorządowca Społeczności Podkarpackiej". Zapraszamy do głosowania na Wójta Gminy Jodłowa Roberta Muchę.

Głosować można wysyłając smsa o treści: NSP14G.Jodlowa pod numer 7136 (koszt jednego sms-a 1 zł + VAT - 1,23 zł  brutto). Głosowanie  trwa do 21.05.2014 r.

Ruszyła także kolejna Edycja Rankingu na najlepszą stronę samorządową w którym bierze udział Urząd Gminy Jodłowa. Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na naszą  stronę internetową gminy pod adresem:

http://www.podkarpacie.media.pl/index.php/gosuj-w-rankingu-2014/131-ranking-stron-internetowych/382-kategoria-gmina wybierając z zakładki Urząd Gminy w Jodłowej.

Jeden użytkownik może oddać jeden głos raz na 30 min.

 Dziękujemy za oddane głosy !!!

Stowarzyszenie "Nasz Dęborzyn" zaprasza wszystkich chętnych dobezpłatnego  udziału "Ruch to zdrowie - każdy ci to powie"

 

 

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej  z a p r a s z a  na wernisaż wystawy malarstwa Marcina Bawca, który odbędzie się 27 kwietnia 2013 r., o godz.17.00  na Sali Widowiskowej GCKiCz w Jodłowej.

 

Wójt Gminy Jodłowa informuje o sprzedaży samochodu ciężarowego pożarniczego 

 

Obserwator  Lokalny  na swoich łamach ogłosił plebiscyt na Supersołtysa powiatu dębickiego.

 

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jodłowa został wywieszony na okres 21 dni 

Centrum Kultury i Sportu w Jodłowej Górnej  serdecznie zaprasza  wszystkich chętnych na zajęcia szachowe. Każdy, bez względu na prezentowany poziom gry doskonale się tu odnajdzie. Gra w szachy rozwija koncentrację oraz umiejętność planowego działania. Zapraszamy do wspaniałej przygody z królewską grą! Zajęcia odbywają się w każdy piątek w od godziny 17.00 w Centrum Kultury i Sportu w Jodłowej Górnej. 

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jodłowa został wywieszony na okres 21 dni od dnia 5 kwietnia do 25 kwietnia br. wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem w drodze bezprzetargowej ,obejmujący lokal użytkowy o powierzchni 37,83 m, znajdujący się w budynku wielofunkcyjnym WDK w Jodłowej, przeznaczony na punkt apteczny.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości, którzy mają zawartą umowę na wywóz odpadów komuanlnych

alt

Wójt Gminy Jodłowa ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem lokalu użytkowego położonego w budynku Remizy OSP w Jodłowej nr 891, stanowiącego własność Gminy Jodłowa.

alt
alt
alt
alt
alt
altW dniach od 8 kwietnia do 30 czerwca 2011, wg stanu na 31 marca 2011, godz. 24.00 odbędzie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań .

 

24 kwietnia 2010r. 50 uczestników wzięło udział w X Gminnej Olimpiadzie Tenisa Stołowego w Jodłowej zorganizowanej przez miejscowe Centrum Kultury i Czytelnictwa. Sędzią głównym zawodów był Robert Warzecha – trener IV-ligowej drużyny GOK Jodłowa. Rozegrano w sumie kilkadziesiąt pojedynków.

W związku z planowanymi na sobotę uroczystościami żałobnymi ku czci ofiar katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu termin olimpiady tenisa stołowego ulega zmianie i zostaje przesunięty na dzień 24.04.2010r.
 
altX Gminna Olimpiada Tenisa Stołowego organizowana przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.