scan 

 

 

 

 

 

 

16 października 2018r.

w Zespole Szkół Ekonomicznych im. J. Korczaka w Dębicy

odbyło się

Podsumowanie Osiągnięć Sportowych Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego

za rok szkolny 2017/2018,

a najlepszym wręczono puchary, dyplomy i nagrody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na początku podsumowania Członek Zarządu Powiatu Dębickiego Zygmunt Żabicki podziękował uczniom, nauczycielom wychowania fizycznego, organizatorom sportu oraz samorządowcom za ich zaangażowanie w promocję sportowego stylu życia. Zebrani mieli przyjemność obejrzeć występy wychowanków Mistrzowskiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance w Dębicy oraz Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Lekkiej Atletyki "Dębica" Korzeniowski.pl w Dębicy.
Dzięki osiągnięciom uczniów z naszego terenu, Gmina Jodłowa zajęła V miejsce w klasyfikacji gmin. Natomiast VII miejsce w kategorii Igrzyska Dzieci przypadło SP nr I w Jodłowej. Wśród wyróżnionych uczniów szkół podstawowych znalazła się również uczennica tejże szkoły Natalia Mokrzycka.
Przyznano również wyróżnienia dla Powiatowych i Gminnych Organizatorów Sportów, które min. otrzymał Pan Waldemar Sztogrin Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej. Wyróżnienia przyznano także nauczycielom, które z naszej Gminy otrzymał Pan Stanisław Górka - nauczyciel wychowania fizycznego ze SP nr 1 z Jodłowej.
Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Wyniki Podsumowania Osiągnięć Sportowych Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 można przeglądnąć na stronie powiatu dębickiego pod linkiem:


http://www.powiatdebicki.pl/images/Aktualnosci/Sport/2018/40/nagrodzeni_2018.pdf