Pod takim hasłem 22 czerwca absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jodłowej żegnali się ze szkołą. Uroczystą akademię rozpoczęła Pani dyrektor mgr Aneta Janaś, witając wszystkich bardzo serdecznie, skierowała kilka miłych słów do młodzieży.

 

 

Swoją obecnością zaszczycił nas Pan wójt gminy Jodłowa mgr Robert Mucha, który wręczył nagrody książkowe trzecioklasistom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz tym, którzy mogli pochwalić się 100% frekwencją. Dyplomy za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych otrzymali najlepsi sportowcy, z których jesteśmy dumni i życzymy im dalszych sukcesów. Rzeczowe nagrody otrzymali systematycznie oszczędzający w SKO.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez absolwentów i uczniów klas drugich. Były podziękowania, życzenia i wspomnienia minionych lat. Nie zabrakło także krótkich scenek kabaretowych.

W miłej atmosferze z nutą wspomnień minął przedostatni dzień w gimnazjum uczniom klas trzecich, którzy od jutra będą już historią naszej szkoły.

„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas”

                                                                                                      /red. ZS Nr 1 w Jodłowej/

 

Zobacz zdjęcia...