Jodłowscy artyści dali popis swoich talentów podczas Koncertu Noworocznego. Wydarzenie to rokrocznie odbywa się pod znakiem dobrem muzyki. 

 

 

Tym razem postawiono na lokalnych wykonawców, którzy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się z najlepszej strony zapewniając wszystkim gościom klimatyczny wieczór. W Centrum Konferencyjno-Bankietowym „Jodłowy Dwór” było niczym w Operze Narodowej. Wszystko za sprawą wyjątkowej atmosfery, popisowych koncertów i różnorodności repertuaru.

- Jak można dzisiaj zobaczyć, mamy mnóstwo utalentowanych młodych ludzi. Uważam, że będą zdobywali sławę, robili karierę i tym samym promowali naszą jodłowską ziemię - stwierdził podczas wydarzenia Wójt Robert Mucha, nazywając Jodłową kolebką talentów. - Są artyści, którzy uczęszczali do szkoły w Jodłowej, kończyli nasze Liceum Ogólnokształcące, a teraz studiują na różnych akademiach. Są też tacy wykonawcy, którzy są „samorodkami”, czyli talentami samymi w sobie - dodał.

- Cieszymy się bardzo, że Wójt nas docenił, dostaliśmy zaproszenie i możemy się zaprezentować - wyznała wokalistka Anna Koznecka tuż przed występem. Zdaniem Marty Kumiegi to świetna inicjatywa, która daje lokalnym artystom możliwość wypromowania się i zaprezentowania przed mieszkańcami.

Na zaproszenie Wójta Gminy Jodłowa oraz Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej w Koncercie Noworocznym wystąpili: Bartłomiej Ćwikła, Tomasz Furman, Maciej Kita, Anna Koznecka oraz Marta Kumiega. Koncert Noworoczny w Jodłowej organizowany jest od trzech lat.

Relację z koncertu można zobaczyć na stronie Internetowej Telewizji Południe: http://itvpoludnie.pl/wiadomosci/Koncert-Noworoczny-w-Jodlowej-,4664/  

oraz na stronie TV Dębica:  https://debica.tv/koncert-noworoczny-w-wykonaniu-jodlowskich-muzykow/