indeks.jpg Jeśli ktoś spodziewał się, że testy z języka polskiego i matematyki najlepiej w powiecie dębickim napiszą uczniowie ze szkół w mieście Dębica, będzie bardzo zaskoczony. Okazuje się, że z pytaniami z tych dwóch przedmiotów najlepiej poradzili sobie ósmoklasiści z gminy Jodłowa. Poniżej możesz sprawdzić, jak wypadła Twoja gmina w porównaniu do innych w powiecie, a na portalu debica24.eu jak wypadł nasz powiat na tle innych w województwie.

 

IMG_1743.JPG

 Honorata Buras jest uczennicą klasy VII Szkoły Podstawowej  Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej. To miła, grzeczna, uczynna i pracowita dziewczynka.

Największym osiągnięciem uczennicy w roku szkolnym 2018/2019 jest I miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w kategorii Chemia. 

Honorata uzyskała średnią  ocen na świadectwie szkolnym 5,43, czym zasłużyła na uznanie i jest powodem dumy dla swoich rodziców, a także wychowawczyni Pani mgr Marii Kos.

Honoratce życzymy dalszych sukcesów w nauce , a teraz udanego wypoczynku wakacyjnego.

64788106_475807372980452_7126763320152948736_n.jpg

 

Mimo ostrzeżeń meteorologicznych, jodłowska społeczność tłumnie przybyła na Piknik Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Jodłowej. Okazało się, że organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji i niespodzianek.

 

indeks.jpg

 

 Konkurs  Baltie 2019 jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Prowadzony jest na konkursowym serwerze SGP - platforma konkursowa Baltie. Organizatorami konkursu są: SGP Systems (Czechy), TIB (Czechy) oraz TIB (Słowacja).