ceremonia-rozdania-dyplomow-z-dwoma-studentami_1308-28298.jpg

 

 

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2018/19 informuję, że wnioski o stypendium Wójta Gminy Jodłowa można składać w biurze Centrum Usług Wspólnych w Jodłowej do końca lipca 2019 r.

 

 

 

 

O stypendium dla ucznia zamieszkującego na terenie gminy Jodłowa wnioskować mogą rodzice, prawni opiekunowie, pełnoletni uczniowie lub rady pedagogiczne.

 

Kryteria jakie należy spełnić w przypadku ubiegania się o stypendium za wyniki w nauce to: średnia ocen z przedmiotów powyżej 5,00 i zachowanie minimum bardzo dobre.

 

Kryteria jakie należy spełnić w przypadku ubiegania się o stypendium za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe to: zdobycie trzech pierwszych miejsc szczebla powiatowego oraz pierwszych dziesięciu szczebla wojewódzkiego  w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych, osiągnięcia promujące naszą gminę, zachowanie co najmniej dobre.

 

Dokumentacja wymagana przy ubieganiu się o stypendium Wójta Gminy Jodłowa to: wniosek, wykaz ocen lub kserokopia świadectwa szkolnego a w przypadku osiągnięć potwierdzone kserokopie dyplomów, zaświadczeń.

 

Szczegółowych informacji udziela biuro CUW w godzinach 7.00-15.00, tel. 14 666 57 65.

 

Do pobrania:

  • wniosek o stypendium
  • wykaz ocen
  • klauzula informacyjna

 

Anna Nowak

dyrektor CUW Jodłowa

Załączniki:
Pobierz plik (wniosek stypendium.pdf)Wniosek69 kB
Pobierz plik (wykaz ocen.pdf)Wykaz ocen63 kB
Pobierz plik (klauzula informacyjna.pdf)k. informacyjna53 kB