64788106_475807372980452_7126763320152948736_n.jpg

 

Mimo ostrzeżeń meteorologicznych, jodłowska społeczność tłumnie przybyła na Piknik Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Jodłowej. Okazało się, że organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji i niespodzianek.

 

 

 

Dla każdego coś dobrego!

Dla głodnych - przekąski, dla spragnionych - napoje, dla sportowców - pokaz areobiku, dla muzyków tańce i śpiewy a dla niedowiarków prawdziwy pokaz mydlanej magii. Te, i wiele innych atrakcji przygotowała dla nas "Jedynka".

Impreza została podzielona na kilka części, w kilku różnych miejscach. Głowna scena mieściła się na dziedzińcu szkoły, pokazowy mecz Diamencików odbył się na boisku "Orlik", pokaz baniek mydlanych na sali gimnastycznej a pokaz straży pożarnej na boisku licealnym. Aż trudno było się zdecydować, w którym kierunku pójść.

A przecież to tylko kilka z pomysłów organizatorów. Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni i malowania buziek, a dla przyszłych modelek postawiona została fotobudka.

Wydarzenie sprawiło wiele radości namłodszym i tym większym, którzy dzielnie dopingowali małych artystów. Dziękujemy wszystkim za przybycie, jak również SP nr 1 za organizację wspaniałego wydarzenia i prosimy o więcej :)

 

Fotorelacja