01W sezonie 2019/2020  dwie drużyny  reprezentowały  Gminę Jodłowa w Amatorskiej  Pilźnieńskiej Lidze Piłki Siatkowej - Team Jodłowa oraz Volley Jodłowa.

 

 

 

 

 

Do ligi  przystąpiło 12 drużyn - 9 z terenu miasta i gminy Pilzno i 3 z gmin ościennych (jedna z Brzostku i 2 z Jodłowej). Pierwsza kolejka rozpoczęła się 22.11.2019, a ostatnia 28 lutego 2020 roku. Rozgrywki odbywały co piątek na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie.  Łącznie w rozgrywkach uczestniczyło aż 152 zawodników.
Organizatorem ligi był Dom Kultury w Pilźnie na czele z jego dyrektorem panem Andrzejem Kozikiem, pod patronatem Pani Burmistrz Miasta Pilzna Ewy Gołębiowskiej.

Obydwie drużyny z Jodłowej dziękują bardzo za kolejne zaproszenie do tej imprezy, która jest najlepszą  amatorską  ligą piłki siatkowej  w powiecie dębickim.

Team Jodłowa w I fazie zasadniczej wygrał 11 meczów z rzędu, zajmując 1 miejsce,  z przewagą 5 punktów nad drugim zespołem. Niestety w półfinale przegrał z Sokołem Dobrków 1 (2:3), grając później  już tylko  o miejsce 3 w całym turnieju. W małym finale Team Jodłowa pokonała bo bardzo wyrównanym i zaciętym meczu, broniąc 5 piłek meczowych, Słotową (3:2).

W meczu o 1 miejsce Sokół Dobrków I wygrał z Sokołem Dobrków II (3:0) .

Końcowa klasyfikacja: 

 1. Sokół Dobrków I
 2. Sokół Dobrków II
 3. TEAM Jodłowa
 4. Słotowa
 5. Volley Jodłowa
 6. OSP Słotowa
 7. Parkosz
 8. Łęki Górne
 9. OSiR Brzostek
 10. Dragon Team
 11. Łęki Dolne
 12. Sokół Dobrków III

Skład drużyny Team Jodłowa :

Michał Lesiak, Piotr Mroczkowski ,Szymon Lesiak, Łukasz Bik, Sebastian Składanowski,  Arkadiusz Bęben,  Lechwar Szymon, Cichowski Mateusz, Dawid Wodzisz, Robert Warzecha , Krzysztof Sajdak

Skład drużyny Volley Jodłowa :

Mateusz Gnat, Damian Lech, Szymon Czekaj, Dariusz Kopacz, Tomasz Rakoczy, Jarosław Bogacz, Jarosław Srebro, Krystian Słowik, Joanna Pochroń , Stanisław Górka, Kacper Furman

Drużyna Team Jodłowa wystąpiła również w innych turniejach piłki siatkowej :

- 7 grudnia  2019 Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej „O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów”.

Turniej rozegrany został na hali sportowej w Skrzyszowie, wzięło udział  13 drużyn , reprezentowały kluby z różnych miejscowości Małopolski i Podkarpacia. Ostateczne zwycięstwo przypadło drużynie Kor-Pol z Tarnowa, która nie przegrała żadnego seta. Na miejscu II drużyna z Szynwałdu grająca pod nazwą Pogoń Bąka. Miejsce III wywalczył Team z Jodłowej.

- 25 stycznia na Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku odbyła się 4 edycja  Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej. Wystąpiło 12 drużyn : przedstawiciele gminy Brzostek,   Rzeszowa, Dobrkowa czy Jasionki i okolic.  Ostatecznie, na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Rest pokonując drużynę Team Jodłowa , natomiast zwycięzcami 4 Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej została drużyna Punkt G.

Team Jodłowa zajęła wysokie 4 miejsce.

Gratulację i podziękowania  dla wszystkich zawodników drużyn z  Jodłowej, życzymy dalszych sukcesów.

Kierownikiem drużyn jest Robert Warzecha.

Zdjęcia ...