W związku z wprowadzeniem działań, mających na celu ograniczenie rozpowszechniania się koronawirusa, Urząd Gminy Jodłowa informuje, że w celu umożliwienia komitetom wyborczym i wyborcom zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, a także w celu zapewnienia możliwości terminowego przyjęcia tych zgłoszeń przez Urząd – zgodnie ze stanowiskiem Państwowej Komisji Wyborczej - ustala się następujący sposób przyjmowania zgłoszeń w czasie, gdy zakres przyjmowania interesantów został ograniczony:

 

 

  

  

 

 1) zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia br. w godzinach pracy Urzędu, tj. od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.00 -15.00, w formie poczty tradycyjnej, lub skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  . Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do Urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń);

2) w przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:

a) uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,

b) potwierdzenie doręczenia do Urzędu Gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (pracownik Urzędu Gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Dodatkowe informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń w ww. okolicznościach uzyskać można pod numerem telefonu: 501 159 501.