Wsparcie w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Webinarium odbędzie się 18 marca 2022r. od godz. 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: https://tiny.pl/946fs

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 798 771 414.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy w szczególności osoby zamieszkujące na terenie powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego.

W webinarium udział wezmą:

Pani Natalia Rzepka ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszewskiego „NIL”, która przedstawi projekt „Młodzi, aktywni, przedsiębiorczy,innowacyjni” oraz Pan Szymon Burek z Agencji Rozwoju Regionalnego MARR SA, który przedstawi projekt „Pakiet na start dla MŁODYCH 2”

 

Program webinarium:

1. Powitanie uczestników i przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

2. Omówienie grupy docelowej.

3. Przedstawienie wysokości wsparcia.

4. Zaprezentowanie operatorów wsparcia.

5. Etapy ubiegania się o dofinansowanie.

6. Omówienie dokumentacji konkursowej.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu

ul.Kościuszki 7

tel. 798 771 414, 798 771 650

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.