Mathematics.live  prowadzi akcję społeczną "Piłki dla Afryki", w ramach której przekaże materiały edukacyjne i sprzęt sportowy dla dzieci ze szkoły Loltepes w Tanzanii. Sukces akcji w 100% zależy od wysokiej frekwencji uczestników. Bardzo liczy na Państwa pomoc w dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców.

Lubisz oglądać mecze? Chcesz włączyć się w święto futbolu nie tylko poprzez kibicowanie polskiej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować! Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? Trzydzieści pytań o wyniki meczów, najlepszych napastników i słynnych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie tu pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które zobaczysz podczas rozwiązywania konkursu, wesprze akcję wysyłki sprzętu sportowego dla dzieci z małej wioski w Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twoja cegiełka wspierająca niesamowitą pracę, jaką od lat wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego zaangażowanie i pasja, łączącą edukację i sport, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a nawet wyremontowanie szkoły w Loltepes - małej wiosce w środkowej części Tanzanii. To właśnie tam trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze. 

Jest to wydarzenie o międzynarodowym zasięgu. Odbywa się jednocześnie w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak możesz dodatkowo pomóc? Przekaż tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Przekonajcie się, kto spośród Was ma największą wiedzę o futbolu! 

Sukces całej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie umiejętności.

/red.Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl/