15 stycznia 2011r. odbył bal studniówkowy klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego w Jodłowej. Rozpoczął się tradycyjnie od poloneza.

Następnie gości przez godzinę bawili maturzyści teleturniejem „Kocham cię szkoło”. Dwa zespoły: HÓMANIŚCI (A. Kaczka, D. Bawiec, M. Dzierwa, A. Strzępek, A. Kapłon) i SIĆSŁOFCY (M. Niemiec, S. Kłusek, E. Czekaj, M. Kapłon, A. Chuda) rywalizowali wykonując zadania przygotowane dla 6 rund, tj „Kalambury”, „Polszczyzna” „Plotka”. Drużynę HÓMANISTÓW prowadziła Ewelina Kaczka, a SIĆSŁOFCOM przewodniczyła Felicyta Grębska. Nad całym teleturniejem czuwali prowadzący: B. Ćwikła i K. Wietecha. Przejście kolejnych rund obwieszczała K. Mucha, a tekst piosenki finałowej rozdały gościom A. Maziarka i I. Molek.

Teleturniej bardzo się podobał, a aktorzy w zadziwiający sposób przypominali specjalistów poszczególnych przedmiotów szkolnych. Cały scenariusz, jak i piosenka jest pomysłem maturzystów.

Zakończeniem części oficjalnej studniówki były przemówienia: wychowawczyni - Anny Nowak i Wójta Gminy Jodłowa – Roberta Muchy (występującego również w imieniu rodziców), który powiedział m.in.: "...Studniówka to tradycja wpisana w kalendarz każdego licealisty. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości w Waszym życiu. Za Wami lata miłych chwil spędzonych w uczniowskich ławach. Okres wytężonej pracy, wzlotów i upadków, chwil szczęścia i radości, smutku i żalu. Przed Wami egzamin dojrzałości, dorosłe życie i trudna decyzja wyboru dalszej drogi życiowej.

Mijają lata nauki, które na pewno nie były stracone. Dzięki fachowej wiedzy nauczycieli - wkład wniesiony w wykształcenie naszych dzieci przez całe Grono Pedagogiczne na pewno przynosi oczekiwane efekty. Dlatego Szanowni Nauczyciele pragnę w imieniu własnym i wszystkich rodziców serdecznie podziękować za trud, poświęcenie, za wszelką okazaną pomoc, życzliwość i cierpliwość wykazaną podczas pracy z naszymi dziećmi.

Natomiast Wam Droga młodzieży życzę aby nadchodzący na pewno trudny okres przyniósł wiele spokoju, radości, aby przez następne dni humory dopisywały, nastroje były takie jak dziś, a wyniki z matury były przyjęte w takiej samej magicznej atmosferze jak dzisiejsza studniówka. My rodzice, nauczyciele będziemy obok, będziemy Was zawsze wspierać .Szanowni Państwo – dziś otacza nas niezwykłość studniówkowej nocy, więc niech jej czar towarzyszy nam do świtu.Życzę wszystkim tu obecnym wesołej i dobrej zabawy. Oby miłe wspomnienia dzisiejszego wieczoru zachowali Państwo w pamięci na długie lata".
Maturzyści przy dźwiękach orkiestry bawili się do świtu.

Zobacz galerię zdjęć...